Na stránkách MostBet, existují některé funkce doplňování a výběry z herního účtu. Tento článek podrobně popisuje pořadí, pravidla a metody doplňování, stejně jako výběry.

Pořadí doplňování

Chcete-li doplnit herní účet MostBet, musíte najít tlačítko „Doplnit“ v horní části obrazovky. V mobilní verzi webu, vyhledejte kartu profilu a pak tlačítko „Doplnit“.

Tlačítko Doplnit
Tlačítko „Doplnit“

Poté zvolte vhodný způsob transakce. Můžete provést doplnění účtu pouze vyplněním všech povinných polí. Pokud není k dispozici žádná metoda v seznamu-není možné naplnit herní účet vašeho účtu. Minimální částka doplnění 50 CZK.

Dostupné způsoby práce s účtem

V Mostbetu jsou pro obyvatele Česka k dispozici následující typy platebních systémů: pro dobíjení Visa, Mastercard. Pro výstup je stále k dispozici systém Webmoney.

Proces doplňování vkladu pomocí Mastercard
Proces doplňování vkladu pomocí Mastercard

Výběr finančních prostředků s Webmoney: minimální částka 150 Kč.

Webmoney umožňuje provádět finanční transakce s téměř okamžitým provedením.

Můžete také využít kriptovalyutnoy platforma-Ripple. Domácí měna sítě Ripple je kryptoměna XRP.

Jaké kryptoměna můžete doplnit účet v MostBet

V současné době existuje mnoho krypto-měn, nejoblíbenější typy, které jsou uvedeny na webu MostBet.

Dostupné způsoby doplňování pro obyvatele Česka
Dostupné způsoby doplňování pro obyvatele Česka

Můžete použít kryptoměna pomocí onlany peněženky. Můžete například použít službu blockchain.com.. Můžete použít online peněženky z okna prohlížeče, stejně jako pomocí iOS a Android aplikací.

Doplnění vkladu MostBet pomocí krypto měny

Po vytvoření peněženky a nákupu krypto měny, máte možnost provádět vklady na webu MostBet.

Přejděte do sekce «Dobít účet», a zvolte vhodnou krypto měnu pro vás:

 • Bitcoin;
 • Litecoin;
 • Ripple.

Zobrazí se vám podrobnosti o překladu. Zkopírujte odkaz pro překlad nebo si přečtěte QR-kód pomocí fotoaparátu telefonu (platební stránka Cryptopay s QR kódem).

Příklad pomocí Litecoin
Příklad pomocí Litecoin

Přejděte do peněženky a vyberte možnost „Poslat finanční prostředky“. Zadejte částku pro vklad a vložte adresu Zkopírované peněženky do pole Příjemce. Výtěžek z účtu na MostBet ČR přichází okamžitě.

Jak odvodit výhru z webu MostBet

Služba MostBet vyžaduje, aby způsoby doplňování účtu a vybírání peněžních jednotek byly navzájem totožné. Toto pravidlo je vytvořeno pouze pro zvýšení úrovně zabezpečení herních účtů uživatelů.

Pro výběr hotovosti v Mostbetu Česko platí povinné podmínky:

 • plně vyplňte profil (všechna pole v profilu označená hvězdičkou);
 • přiložit číslo mobilního telefonu k profilu;
 • Nahrát fotografie dokumentů v profilu;
 • zcela vyhrát vklad (vsadit, nebo více sázek s koeficientem nejméně 1,3 na celkovou částku rovnající se výši vkladu).

Chcete-li vybrat hotovost, musíte kliknout na ikonu profilu v pravém horním rohu obrazovky a poté kliknout na tlačítko „Stáhnout z účtu“. Poté vyberte požadovaný platební systém. Vyplňte údaje o platebních údajích.

Minimální výše žádosti o odstoupení od smlouvy závisí na zvolené zemi bydliště v profilu a měně herního účtu. Pro Česko minimální výše odstoupení od smlouvy je 150 CZK.

Dostupné způsoby čerpání prostředků
Dostupné způsoby čerpání prostředků

Chcete-li vybrat peníze do peněženky kryptoměna, přejděte na „Stáhnout z účtu“ a vyberte kryptoměna, pomocí kterého bylo provedeno doplnění. Do pole zadejte částku výstupu a předem zkopírovanou adresu peněženky. Může být zkopírován uvnitř účtu Peněženky. V době, kryptoměna vstupuje do elektronické peněženky, téměř okamžitě.

Závěr

Sázková společnost MostBet nabízí spoustu způsobů, jak vybrat peníze. Pro hráče z Česka jsou zdaleka nejpohodlnější způsoby doplňování a výběru finančních prostředků, lze je považovat za elektronické platební systémy a kryptoměny. Základní požadavky – minimální vklad 50 Kč a dostupnost ověření na webu. Pohyb finančních prostředků probíhá okamžitě, bez ohledu na způsob doplňování nebo odstoupení od smlouvy.

Mezi málo známými sázkovými kancelářemi jsou běžné následující problémy:

 • blokování účtu šťastných hráčů;
 • zmrazení transakcí není jasné, kde, zda na straně bookmakera, nebo již v platebních systémech;
 • zpracování žádosti o stažení až několik týdnů;
 • náhlá opakovaná identifikace osobnosti.

Příčinou možných zpoždění může být uživatel sám. Podobné problémy MostBet nemá. Bezpečnostní služba společnosti dělá vše pro zabezpečení uživatelských účtů a technická podpora okamžitě reaguje, pokud mají uživatelé problémy. Politika zmrazení účtů by společnosti nepřinesla příjmy a nevedla ji na mezinárodní trh. Existují mechanismy působící na trhu sázkových služeb, jejichž cílem je omezit činnost nespolehlivých kanceláří.

Comments (0)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

8000 CZK registrační bonus!