Pro klienty, kteří se zaregistrovali na webu poprvé, Sázková kancelář MostBet poskytuje uvítací bonus. Hlavní věc – při registraci nelze projít banner nabízející registraci s uvítacím darem.

Registrace s bonusovou nabídkou od MostBet
Registrace s bonusovou nabídkou od MostBet

Chcete-li aktivovat bonusovou nabídku, musíte do 7 dnů doplnit účet alespoň na 50 Kč. Poté bude bonusový účet připsán od 100 do 250% z částky prvního převodu. Maximální výše uvítacího bonusu je 8 000 Kč. Ihned po připsání finančních prostředků můžete uzavřít sázky. Po přehrání jsou tyto peníze k dispozici k výběru.

V budoucnu při doplňování účtu nebude možné získat takové bonusy. Ale budou šance využít propagační kódy. Jedná se o stejné bonusy jako při registraci, ale chcete-li je získat, budete potřebovat mít propagační kód. To musí být uvedeno při doplnění vkladu. Kód se automaticky přijde na e-mail všem registrovaným uživatelům, pokud jsou splněny určité podmínky.

Bezkontaktní bonusy od MostBet v ČR

Kromě nabídek věrnostního programu zvyšujícího bonusový vklad rozdává MostBet klientům frispiny a fribety. Takové bonusy nefungují jako multiplikátory peněžního účtu, ale jako možnost provést zcela bezplatnou sazbu.

Fribety dávají možnost vsadit na jakoukoli událost uvedenou v sázkové kanceláři. Během používání fribetu, finanční prostředky nebudou odepsány z účtu klienta. To znamená, že v případě ztráty hráč neztrácí peníze. V případě, že sázka bude hrát, hráč obdrží výhru na účet. Nominální hodnota fribetu závisí na úrovni uživatele v projektu. Kde každý úspěch bude podpořen bonusy.

Některé bonusové nabídky sázkové kanceláře
Některé bonusové nabídky sázkové kanceláře

Frispiny lze získat tím, že hraje v kasinu MosBet. Frispin je bezplatná rotace ve slotech, obdoba fribetu v sázkách. Bezplatná otočení fungují na herních slotech, s jejich pomocí sázejí hráči bez rizika. Téměř v každém prezentovaném slotu existuje šance na výhru frispinů. Takové frispiny fungují pouze v rámci herního zařízení, ve kterém byly získány. Níže jsme vybírali výběr stávajících akcií od Mostbetu do České republiky, které vytvoří představu o věrnostní politice společnosti.

Loterie Šťastná jízdenka od Mostbetu

V současné době v Česko MostBet nabízí zkusit své štěstí a vyhrát 5000 eur.

Šance na výhru několik tisíc eur
Šance na výhru několik tisíc eur

Chcete-li se stát členem, musíte vsadit na fotbalové zápasy a uložit body. Za každých 120 korun dostane účastník 1 bod. Ceny obdrží prvních 100 účastníků-žebříčků podle počtu bodů. Hodnocení naleznete na stránkách MostBet-tabulka je aktualizována každých 10 minut.

Pojištění Expressu od Mostbetu

Vypadá to takto: dáme Express, minimálně sedm událostí s koeficientem každého exodu nejméně 1,7. V případě ztráty jednoho výsledku se vrátí celá cena ve formě fribetu. Tato nabídka od Mostbetu platí od června 2019 dodnes. Abyste získali šanci využít Fribourg, musíte se nejprve zaregistrovat. Poté musíte splnit podmínky nabídky akcií. Express lze sestavit v Prematch, nebo v živém režimu. Pokud se všechny události v kuponu, s výjimkou jednoho splnil-je účtován fribeth. Fribourg se rovná ceně sázky. Pokud dojde k zrušení zápasu, nebo návrat na jeden z výsledků, фрибет na kupón není účtován.

Express Booster

Sbíráním expresů z linky nebo v živém režimu, s koeficientem nad 1,2 a počtem tří akcí na Kupon-je aktivován takzvaný-Express Booster. Posilovač, zvyšuje celkový koeficient Expressu.

Jak aktivovat Booster
Jak aktivovat Booster

Výpočet posilovače se vypočítá takto: 1 + 0,01 * (N – 2), kde N = je počet sazeb v expresi. Maximální možný bonusový koeficient 1.1. Při tomto je třeba vzít v úvahu, že ceny, s použitím бустера, nebere v úvahu v отыгрыше bonus na první vklad, v případech, kdy poměr bez бустера není vhodný pod požadavky na sázení.

Výkupní ceny

MostBet nabízí možnost prodat nabídku. Spáchané v režimu Live nebo Prematch a označené speciálním zaškrtnutím výkupného, sázky spadají pod tuto příležitost. Výše výkupného je vidět vedle vybraného kuponu. Pomocí této funkce může být nabídka prodána kdykoli, aniž by čekala na výpočet. Třeba když si uvědomíte, že prohrajete.

Pořadí uzavření sazby
Pořadí uzavření sazby

Fribety pro stálé zákazníky

Do akce se zapojují noví zákazníci Mostbetu, kteří jsou na webu registrovaní od dubna 2020.

Cena v akci je bezplatná sazba-freebeth ve výši 50% z průměrné částky sázek. Chcete-li získat Fribourg, musíte vsadit na sport ordinar nebo express s koeficientem větším než 1.3. V úvahu se bere pouze herní bilance.

Bonusy za účast ve věrnostním programu MostBet

Přejděte do sekce svého profilu, dokončit úkoly a získat zasloužené bonusy:

  • zvýšená cashback;
  • účast na uzavřených akcích;
  • exkluzivní dárky.

Věrnostní program je příležitostí pro aktivní hráče, aby získali fribety, bonusové body za určité úspěchy. Počet bonusů a směnný kurz MostBet-koin závisí na stavu ve věrnostním programu. Čím více úspěchů procházíte, tím vyšší je stav a výhodnější bonusy.

Coins MostBet je domácí měna. Mohou být získány za každý vklad, stejně jako za provedení určitých akcí, například: vyplnění profilu, potvrzení e-mailu atd. získané mince mohou být vyměněny za bonusy s výhodným kurzem. Směnný kurz závisí na úrovni věrnostního programu. Čím více vyděláváte, tím vyšší je úroveň a tím výhodnější je směnný kurz.

Jak hrát bonusy

Bonus pro nové hráče. Při získávání jakéhokoli bonusu je třeba si uvědomit, že je třeba ještě hrát. Bonusový účet lze použít pouze pro hru, nelze jej vybrat v hotovosti.

Fribourg v akci expresy neprohrává. Mohou být využity pouze k realizaci nové sazby. Jakmile sázka vyhraje v plné výši, je k dispozici výběr peněz z účtu.

Pravidla pro hraní bonusů
Pravidla pro hraní bonusů

Předpokládejme, že jsou splněny všechny podmínky pro danou akcii a obdržíte bezplatnou nabídku. Volná sázka se zobrazí při vytváření nového kuponu jako červené čipy. Chcete-li ji využít, musíte přidat událost do kupónu, vedle ikony červeného čipu klikněte na otazník, abyste se seznámili s podmínkami. Poté můžete přidat požadované události do kupónu, výši sazby není nutné specifikovat. Dále, kliknutím na červený čip, provádíme novou sázku.

Fribety pro stálé zákazníky jsou účtovány za každou 5, 10, 15, 20, 25, 30-úspěšného vsazení. Jeden účastník nedostane víc než šest volných šancí.

Cena sázky může být použita pouze celá. Nominální hodnota není možné vybírat v hotovosti. Doba platnosti fribetů se rovná třem dnům od obdržení.

Závěr

Pro své zákazníky v Česku MostBet nabízí stejnou úroveň bonusového systému jako pro hráče z dalších zemí. Můžete se také zúčastnit bonusového systému nebo soutěžit o hlavní cenu v loterii.

Široká linka na sportovní akce a nejnovější sloty jsou nyní k dispozici i obyvatelům Česka. Alternativy, které by mohly slušně konkurovat on-line areálu MostBet, v Česku nejsou.

Comments (0)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

8000 CZK registrační bonus!